58 föremål
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
6d 21 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 16 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 26m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
20 tim 34m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK