Kan inte nå servern
 
127 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
1d
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
1d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
1 010 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
6d 1 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 1 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.