118 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 10 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
820 EUR
Utropspris
800 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 10 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
10 tim 33m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 10 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 9 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 10 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR