90 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
3 tim 34m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d 4 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
4 tim 48m
5 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 5 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 5 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Vitrinskåp, samtida.
5 tim 42m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 2 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 6 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 4 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 3 tim
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 4 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6 tim 32m
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 7 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 6 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 5 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Evert Lundquist, Modellstudie.
4 tim 50m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5 tim 32m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK