86 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
23 tim 46m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
12m 14s
13 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 1 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
1d 1 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 23 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Hesselbom, Månsken.
2d
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 3 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 2 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
6d 1 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Evert Lundquist, Modellstudie.
1d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 2 tim
Dunhill, portfölj.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 2 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Lampbord, 1900-talets början.
1d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1 tim 44m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK