90 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
1d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
7 tim 34m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
8 tim 16m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 9 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 7 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
2d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 7 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
9 tim 16m
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 6 tim
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
6d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
8 tim 26m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 5 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 9 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 7 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 7 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
7 tim 32m
5 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d 7 tim
1 234 SEK
Utropspris
18 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
6 tim 18m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK