Kan inte nå servern
 
155 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
19 tim 8m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 15 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 17 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 22 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 26m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.