68 föremål
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
1d
23 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1d 1 tim
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
3d 1 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 1 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
2 tim 5m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
4 tim 39m
Ikon Grekland omkring 1900.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4d 4 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
3d
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Collier, med doserade odlade pärlor.
1d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK