Kan inte nå servern
 
67 föremål
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
5 tim 59m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
20 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 5 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 5 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 7 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
2d 5 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 8 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
5 tim 37m
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
5 tim 57m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 7 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.