118 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
820 EUR
Utropspris
800 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 21 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 21 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 20 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
20 tim 23m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 22 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 21 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
1d 16 tim
Päivi Lempinen, Tält.
50 EUR
Utropspris
200 EUR
21 tim 17m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK