Kan inte nå servern
 
53 föremål
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 10 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5d 6 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d 9 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 11 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 10 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 5 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 9 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 9 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d 7 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 11 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d 12 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
1d 7 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 9 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.