Kan inte nå servern
 
56 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
4d 22 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 1 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 3 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 2 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
21 tim 35m
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Leonard Wiedh, Landskap.
23 tim 12m
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 1 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 1 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d 3 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.