Kan inte nå servern
 
337 föremål
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
3d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
20 tim 21m
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.