113 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 3 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 5 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 5 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 2 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK