168 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 48m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
46m 7s
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
38m 7s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 2 tim
Dunhill, portfölj.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
4d
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
44m 7s
6 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK