Kan inte nå servern
 
211 föremål
Byster, 2 st, omkring 1900.
6 tim 58m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
2d 4 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
5 tim 42m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 7 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 7 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.