26 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 6 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 6 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 3 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 3 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
2 tim 7m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK