Kan inte nå servern
 
227 föremål
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 3 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
5d 12 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 11 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
5d 13 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1800-tal.
4d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
14 tim 27m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.