Kan inte nå servern
 
70 föremål
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 2 tim
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 2 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
23 tim 43m
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.