Kan inte nå servern
 
120 föremål
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
4d
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 58m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
6d
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
Aktuellt bud
3 205 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.