Kan inte nå servern
 
115 föremål
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
< 1m
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
Aktuellt bud
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
28m 18s
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
Aktuellt bud
6 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
22m 18s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.