Kan inte nå servern
 
135 föremål
Beverloo Corneille, Dam och hund.
3d 18 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
5d 18 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Marie Fredriksson, "Svart".
1d 17 tim
Marie Fredriksson, "Svart".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 18 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 18 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
2d 20 tim
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
2d 20 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.