Kan inte nå servern
 
186 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 20 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 3 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
23m 17s
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.