Madeleine Pyk – en samling F769

226 föremål
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 17 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
16 tim 11m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
17 tim 31m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
16 tim 31m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
16 tim 57m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
16 tim 55m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
16 tim 1m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
16 tim 15m
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
17 tim 25m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 18 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 15 tim
Skåp, 1800-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband med rosenslipade diamanter.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d 18 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
16 tim 9m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
6d 17 tim
Skänk, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla med skåp.
18 tim 19m
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3d 14 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
16 tim 25m
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1800-tal.
18 tim 33m
Bord, 1800-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
17 tim 45m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
7d 17 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK