Kan inte nå servern
 
56 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
22 tim 52m
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 1 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d 3 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
21 tim 15m
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 2 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 1 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
4d 22 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.