Kan inte nå servern
 
1307 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
7 tim 38m
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5 tim 26m
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
7 tim 22m
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträtt av en man.
5 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4 tim 56m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
3 tim 48m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
6 tim 54m
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
7 tim 6m
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
7 tim 20m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
7 tim 28m
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 7 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 7 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 7 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
1d 7 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 5 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
1d 23 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
2d
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
2d 3 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3 tim 46m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
1d 3 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 7 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.