Important Winter Sale 653

Avhämtning

ARSENALSGATAN 2

Ingen utlämning erbjuds mellan 16-21 december.

VÄSTBERGA ALLÉ 3

Öppettider
Kundservice: 08-614 08 00, info@bukowskis.com

20 föremål
91. Spegel, Stockholmsarbete 1770-tal, Gustaviansk.
Klubbat pris
48 000 SEK
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
97. Spegel, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
86. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets senare del, Rokoko.
Klubbat pris
38 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
87. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets senare del, Rokoko.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
96. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Klubbat pris
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
94. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Gustaviansk.
Klubbat pris
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
89. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets senare del, Rokoko.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK