Inred sommarhuset

51 föremål
KISTA, barock, daterad 1777.
KISTA, barock, daterad 1777.
Klubbat pris
2 025 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, pallar, 5 st, "E60", 1900-talets slut.
Klubbat pris
4 522 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER SUNDSTEDT, gungpall, ”Ving”, Pyra.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALVAR AALTO, BÄNKAR, 2 st, modell 153B, Artek.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GJUTJÄRNSKAMIN omkring 1900.
GJUTJÄRNSKAMIN omkring 1900.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYVELBÄNK 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOFFERT, läder och trä, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1940-50-tal.
BLOMBORD, 1940-50-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, sekelskiftet 1900.
PIEDESTAL, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
815 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, funkismodell, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK / SIDEBOARD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARGLOB, 1900-talets slut.
BARGLOB, 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DIVAN med utdragbar säng, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÄRMVÄGG / GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 075 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 445 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HATTHYLLA, 1950-tal.
HATTHYLLA, 1950-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal.
PIEDESTAL, 1900-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄRDSKRIN, 1700-tal.
FÄRDSKRIN, 1700-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, 1960/70-tal.
BÄNK, 1960/70-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, allmoge, 1700-tal.
KISTA, allmoge, 1700-tal.
Klubbat pris
485 EUR
Utropspris
250 EUR
KISTA, barock, daterad 1788.
KISTA, barock, daterad 1788.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
250 EUR
SKÅPSÄNG, allmoge, 1800-tal,
SKÅPSÄNG, allmoge, 1800-tal,
Klubbat pris
2 600 EUR
Utropspris
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK