Inred sommarhuset

446 föremål
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, sent 1800-tal.
BYRÅ, sent 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal.
BYRÅ, 1800-tal.

Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
SPEGEL, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal.
BYRÅ, 1800-tal.

Utropspris
5 000 SEK
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

442. Andy Warhol, "Venus", ur: "Details of renaissance paintings (Sandro Botticelli, Birth of Venus, 1482)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
1 250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 250 000 SEK