Inred sommarhuset

446 föremål
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, Byarum.
PARAPLYSTÄLL, Byarum.

Utropspris
2 000 SEK
VINGLAS, 23 st, 1900-tal.
VINGLAS, 23 st, 1900-tal.

Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD, 1960-tal.
BLOMBORD, 1960-tal.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

101. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, "Pre-Moon", kronograf, ca 1971.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK