Kan inte nå servern
 
39 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 20 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
7d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.