Kan inte nå servern
 
59 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 7 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2d 8 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 10 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.