Möbler

68 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 23 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3 tim 22m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modern tillverkning.
21 tim 20m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
22 tim 2m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
21 tim 34m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chiffonje, sengustaviansk, omkring 1800.
3d
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
21 tim 56m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 23 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK