Möbler

70 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 18 tim
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 19 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 20 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 19 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK