57 föremål
Jan-Erik Ritzman, vas, glas, Transjö, 1991.
2d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
7d
Soffbord, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 2 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK