Kan inte nå servern
 
57 föremål
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
2d 15 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
2d 15 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
1d 20 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 19 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 19 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 21 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.