Kan inte nå servern
 
65 föremål
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
3d 2 tim
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
3d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 8 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
2d 9 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 9 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.