Madeleine Pyk – en samling F769

72 föremål
Taklampa, 1940-tal.
1d
Taklampa, 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
1d 2 tim
Bordslampa 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
1 tim 22m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
700 EUR
Utropspris
2 000 EUR