254 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 11 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
14 tim 12m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 11 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
11 tim 56m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 8 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 11 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 12 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
14 tim 16m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 14 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
11 tim 54m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
11 tim 20m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
12 tim 10m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 12 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 11 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 12 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 10 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 9 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 6 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
14 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
12 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 7 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK