243 föremål
Pall, 1900-tal.
1d 19 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 16 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
18 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 19 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
18 tim 49m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 19 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 15 tim
Spegel, omkring 1900.
1 858 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 19 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 19 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 22 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 22 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 17 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 14 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 21 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK