Kan inte nå servern
 
248 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 5 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 7 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 4 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.