Kan inte nå servern
 
236 föremål
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
1d
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 3 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.