243 föremål
Bänk, Kina.
3d 14 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
11 tim 29m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 13 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 13 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 10 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 13 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 15 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 12 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 12 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 15 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 12 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 15 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 12 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 12 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 13 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 12 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 15 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 11 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 11 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 9 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 13 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 13 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 13 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK