250 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 21 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 22 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
2d 23 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
3d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
3d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 21 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 21 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 21 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 21 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 21 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK