245 föremål
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 20 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 20 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
21 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 16 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 18 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 16 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
18 tim 50m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 21 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 19 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
6d 18 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK