245 föremål
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4 tim 24m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5 tim 48m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 18/19-tal.
6 tim 14m
Skåp, Kina, 18/19-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6 tim 42m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6 tim 46m
Byrå, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
7 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
7 tim 4m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
7 tim 26m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
9 tim 12m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
9 tim 44m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK