262 föremål
Skänk, 1800-tal.
7d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 14 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 14 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 15 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 16 tim
Soffbord, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 16 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 18 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 15 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
5d 15 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 15 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d 15 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 16 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 16 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 16 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 17 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 17 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 14 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 15 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK