157 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
39m 7s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
2 tim 9m
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2 tim 19m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2 tim 45m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
3 tim 7m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
4 tim 15m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
23 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
1d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sami Kallio, bord, In Between, SK3, &tradition.
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 2 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 2 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 23 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
3d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 1 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 4 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 21 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, gustaviansk stil 1800-tal.
4d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK