265 föremål
Sam Vanni, Lässtund.
2d 8 tim
Sam Vanni, Lässtund.
850 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Seija Toivola-Koski, "Strandens ljus".
5d 8 tim
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
8 tim 55m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Susanne Gottberg, Spår.
9 tim 11m
Susanne Gottberg, Spår.
350 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
7d 8 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa / Takplafond, 1900-tal.
9 tim 21m
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
8 tim 49m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 7 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Teppo Terä, Stilleben med svampar.
4d 8 tim
1 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
2d 9 tim
Tiina Heiska, "Rainy Day".
620 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Tuomas von Boehm, Stilleben.
4d 7 tim
Tuomas von Boehm, Stilleben.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuula Lehtinen, Vulkan.
5d 8 tim
Tuula Lehtinen, Vulkan.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Kvinna.
2d 9 tim
Unto Koistinen, Kvinna.
450 EUR
Utropspris
800 EUR