219 föremål
AMANDA KJELLBERG, pastell, osignerad.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMBAND, 14K guld, Kultakeskus Oy, Åbo 1957.
210 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMBAND, 14K guld.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
ARMBAND, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
BORD / STENBORD, 2000-tal.
30 EUR
Utropspris
500 EUR
BREVPRESS, 2 st, 1800-tal.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
BURBERRY, KAPPA.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Balenciaga Motocross City Väska.
120 EUR
Utropspris
450 EUR
CARL WARGH, olja på pannå, intyg a tergo.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
COLLIER, 18K guld.
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
CÉLINE, Macadam Duffel 50, VÄSKA.
140 EUR
Utropspris
400 EUR
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
GOLVUR 17/1800-tal, Mora.
60 EUR
Utropspris
300 EUR
GONG-GONG, mässing. orientalisk, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
HALSBAND, 14K guld.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
HALSBAND, 18K guld.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
HUGO SIMBERG, blandteknik, signerad HS.
1 550 EUR
Utropspris
2 000 EUR
HULDA POTILA, RYA, Neovius ab. Cirka 145x100 cm.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
HÄNGSMYCKE, TIBET FÖRE 1960-TAL.,
75 EUR
Utropspris
300 EUR
IKON, Moskva daterad 1870, Ryssland.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
IKON, Ryssland efter 1911.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
IKON, Ryssland sekelskiftet 1800/1900.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
JONNA JOHANSSON, "CELEBRATION".
115 EUR
Utropspris
500 EUR