258 föremål
Alf Lindberg, Utan titel.
4d 23 tim
Alf Lindberg, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
5d 2 tim
2 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
5d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bo Swenson, Utan titel.
3d 22 tim
Bo Swenson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Louis XVI-stil 1900-talets första hälft.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
3 tim 30m
Bordslampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch 18K guld med en odlad pärla.
7d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
1d 2 tim
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
7d 3 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970/80-tal.
4d 3 tim
Bänk 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
5d 23 tim
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
700 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
5d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Certina, armbandsur, 18K guld, 14,5 mm.
4d 22 tim
16 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
4d 3 tim
Chanel, ryggsäck.
22 222 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Danka Jaworska, Sittande skepnad.
3 tim 32m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, skålar 4 st Graal Orrefors.
4d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
7d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
4d 22 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Lind, "Mutation".
7d 3 tim
Folke Lind, "Mutation".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
3d 1 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
1d 3 tim
Fåtölj 1970-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 2 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
7d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 2 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Georges Rouault, Akvatint.
4d 23 tim
Georges Rouault, Akvatint.
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georges Rouault, Akvatint.
6d 3 tim
Georges Rouault, Akvatint.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
5d 2 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
3d 22 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 799 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
3d 1 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halsband 18K guld.
2d 1 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
1d 3 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jaques Monnat, armbandsur, kronograf, 37 mm.
4d 22 tim
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK