Kan inte nå servern
 
188 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 19 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
2d 19 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
2d 19 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
3d 19 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 19 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 19 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
3d 19 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
3d 19 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
3d 19 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
3d 19 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 19 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
3d 19 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 19 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3d 19 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
4d 18 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
4d 18 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
4d 18 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
5d 15 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
5d 15 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 15 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 15 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
6d 15 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.