358 föremål
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 22 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 st vaser, Strömbergshyttan och Kosta.
7d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
7d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 22 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
23 tim 2m
Bottega Veneta, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
30m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
23 tim 6m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
7d
Mulberry, väska, "Alexa".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
15m 59s
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 23 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
27m 59s
Eva Löfdahl, utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
7d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
5m 59s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
22 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
5d 22 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 22 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
31m 59s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
22 tim 45m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK