360 föremål
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
5d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 22 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 22 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 st vaser, Strömbergshyttan och Kosta.
7d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
23 tim 21m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
7d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
7d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
7d
Louis Vuitton, armband.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
7d
Mulberry, väska, "Alexa".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK