325 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 21 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
18 tim 45m
Hylla, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
18 tim 47m
Uno Vallman, utan titel.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
18 tim 52m
Johan Johansson, utan titel.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
18 tim 54m
Oscar Lycke, utan titel.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
18 tim 56m
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
19 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
19 tim 14m
Bengt Rosenström, mobil.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK