Kan inte nå servern
 
341 föremål
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 21 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
6d 21 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
3d 17 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
16 tim 4m
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 17 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.